DKD - DAĞ KÜLTÜRÜ DERNEĞİ

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

Gençlere ve genç kalanlara özgü amatör film yarışması : ÇEK GETİR !

e-Posta Yazdır PDF

cek getir yarışmasıBinlerce kilometre süren yolculuklar, yüzlerce metrelik rotalara yapılan tırmanışlar, onlarca metre derinliklerde saklanan sırlar. Doğada herkes için onu bekleyen farklı bir hikaye var !

İşte kendi hikayeni paylaşmak ve hediyeler kazanmak için fırsat. Doğa, dağ, macera, spor, keşif, gezi, yolculuk, kültür ve doğaya dair diğer her şey? Çektiğin görüntüleri http://www.dagfilmfest.org/cekgetir.asp adresine yükle, arkadaşlarınla paylaş, oyla, hediyeler kazan?

KATILIM KOŞULLARI?

1. Videonun konusu keşif, gezi, yolculuk, spor, macera, dağ, kültür ve doğaya dair her şey üzerine olabilir, yaratıcılık sana kalmış. Sansürü sevmeyiz ama konumuz dışı ve ?Çok yaratıcı !? videolar yüklemeyin ki içimizdeki sansür canavarı uyanmasın :)
2. En son 24 Mart 2010 Çarşamba saat 23.59? kadar yükleme yapmalısın ki videonun oylanmasına zamanın kalsın?
3. İstediğin sayıda video ile katılmakta özgürsün, sınır yok. Ama arkadaşlarının sabrı bir yere kadar. Bize sorarsan neka az film oka çok oy ;)
4. Her bir video 100 MB?ı aşmamalı, bu sınırı aşmamak koşuluyla süre sınırımız yok.
5. Video formatın : mpg, wmv, avi yada mov olmalı.
6. Videon dereceye girdi ise tebrikler! Yalnız unutma, 25 Mart günü telefonun açık olsun. Seni arayacak ve videonun yüksek çözünürlüklü kopyasını festival ve ödül töreninde göstermek üzere isteyeceğiz. Sana ulaşamaz ve video kopyasını alamaz isek senden sonraki yarışmacı senin yerine geçecek, üzgünüz bebek!
7. Hukuksal mevzuular: Yüklediğin videonun yasal sahibi de sen olmalısın çünkü videon ile ilgili tüm hukuksal sorumluluk sana ait, unutma. Dolayısı ile videolar başka bir yerden alıntı olmamalı, kendimize ait olmalı, aşırma, apartma bizi bozar :)

Hediyeler çok yakında web sitesinde duyurulacak.

Soruların için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresini kullanabilirsin?

Çekmesi yüklemesi oylaması senden, ödüllendirmesi ve festivalde gösterilmesi bizden?

HAYDİ DURMA, ÇEK GETİR !!!

Son Güncelleme: Cumartesi, 13 Mart 2010 10:18  

Sponsorlar

Reklam
Reklam
Reklam